XV lecie WEZ

 

Szanowni Państwo,

W roku akademickim 2016/2017 Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego obchodzi Jubileusz XV-lecia.

Z tej okazji zapraszamy obecnych i byłych Pracowników, Studentów, Absolwentów oraz wszystkich Przyjaciół Wydziału do udziału w uroczystych obchodach i Konferencji p.t.: Economics and management - challenges for the 21st century, które odbędą się 22 czerwca 2017 r.

1 września 2001 roku, wraz z utworzeniem Uniwersytetu Zielonogórskiego, rozpoczął działalność Wydział Ekonomii i Zarządzania. Początkowo funkcjonował pod nazwą Wydział Zarządzania i od początku swojego istnienia prowadzi studia na kierunku zarządzanie, kontynuując tradycję instytutów funkcjonujących w dawnej Politechnice Zielonogórskiej (Instytut Organizacji i Zarządzania, Instytut Informatyki i Zarządzania) oraz w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Tadeusza Kotarbińskiego (Instytut Zarządzania). Podążając za zmieniającymi się wymogami rynku i oczekiwaniami pracodawców i studentów uruchomione zostały nowe kierunki studiów: ekonomia, bezpieczeństwo narodowe oraz logistyka .W roku akademickim 2006/2007, ze względu na rozszerzenie oferty edukacyjnej, zmieniono nazwę Wydziału na Wydział Ekonomii i Zarządzania.

Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością podczas uroczystości i konferencji, na które w imieniu Kolegium Dziekańskiego oraz całej społeczności wydziałowej serdecznie zapraszam.

Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania

dr hab. inż. Piotr Kułyk, prof. UZ

 

Więcej informacji…

XVlecieWEZ