Koła naukowe

kola1

fot. Leszek Kaźmierczak-Piwko

 
 1. KOŁO NAUKOWE EKO-ZARZĄDZANIA 

Zarząd koła:                                                                                                   

Opiekun naukowy koła: prof. dr hab. inż. Magdalena Graczyk

Opiekun koła: dr inż. Leszek Kaźmierczak-Piwko

Prezes: Maciej Gawron

Wiceprezes: Arkadiusz Zagajewski

Wiceprezes: Tomasz Łagutko

Sekretarz: Justyna Słonimiec

Zapraszamy, także do odwiedzenie profilu koła w serwisie Facebook!

(kliknij ikonkę, by przejść do profilu FB koła)

 


 

 2. KOŁO NAUKOWE ZARZĄDZANIA                                     

Opiekun naukowy koła: dr inż. Karolina Mazur

Przewodniczący Koła: Marta Dorniak

Sekretarz Koła: Natalia Wilkowska

Informacje i ogłoszenia: http://www.uz.zgora.pl/~kmazur/Kolo_Naukowe_Zarzadzania/

Zapraszamy!

 


3. KOŁO NAUKOWE COACHINGU PSYCHOLOGICZNEGO 

Koło Naukowe Coachingu Psychologicznego działa na Wydziale Ekonomii i Zarządzania w Zakładzie Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Zielonogórskim.

  • Opiekunem Naukowym Koła jest Pani Profesor dr hab. Tatiana Rongińska,
  • Opiekunowie koła: dr Anna Góralewska – Słońska, mgr Joanna Kubicka – Jakuczun

 

Zadania Koła Naukowego Coachingu Psychologicznego:

  1. Promowanie wiedzy z zakresu psychologii w szeroko rozumianym zakresieodniesieniu do zagadnień ekonomii i zarządzania poprzez dyskusje, analizę tekstów, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe, prace diagnostyczne i autodiagnostyczne.
  2. Prowadzenie w ramach założeń ustanowionych przez władze Uniwersytetu Zielonogórskiego prac naukowo - badawczych w celu kształcenia samodzielności praktycznej i naukowej studentów.
  3. Wykształcanie i utrwalanie umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych członków koła naukowego poprzez prowadzenie lub uczestnictwo w zajęciach wykładowych, warsztatowych i treningowych.
  4. Promowanie Uniwersytetu Zielonogórskiego poprzez organizowanie seminariów naukowych, organizację i uczestnictwo w konferencjach i poprzez inne formy działalności koła prawnie dozwolone.
  5. Inicjowanie i współpraca z międzynarodowymi i krajowymi ośrodkami naukowymi oraz innymi jednostkami związanymi z tematyką koła naukowego.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Koła Naukowego w Roku Akademickim 2012/2013, które odbędzie się dnia 12 listopada o godzinie 18:30, budynek A-29

Zakres tematyczny zajęć Koła Naukowego Coachingu Psychologicznego

zaplanowanych na rok akademicki 2012/2013

Data

Godzina / Sala

Tematy spotkań:

2012.11.12

1830,

s. 207 A-29

Spotkanie wyborcze,  ustalenie harmonogramu prac na rok akademicki 2012/2013

2012.12.18

1700

s.147 A-0

Ocena zdolności poznawczych, trening poznawczy

2013.01.14

1830,

s. 209 A-29

Kreatywność - warsztaty

2013.02.21

18:00 - 19:30

s. 207 A-29

Wywieranie wpływu…

2013.03.14

18:00 - 19:30

s. 207 A29

Assessment Center  - warsztaty

2013.04.18

1700

s.147 A-0

Asertywność - warsztaty

2013.06.06

1700

s.147 A-0

 

Samoocena...

Spotkanie podsumowujące działalność koła w roku akademickim 2012/2013

 

Zajęcia dotyczące asertywnosci odbędą się

12 czerwca 2014r. w godzinach 17:30 - 19:00 w sali 109 (A2).

Serdecznie zapraszamy !

 


4. KOŁO NAUKOWE PROJECT MANAGEMENT

logo

Prezes: Lech Sawicki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Wiceprezes: Marek Juckiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Sekretarz: Anna Kowalewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Koło Naukowe działa przy zakładzie Zarządzania Strategicznego i Marketingu, od lutego 2012r. Organizacja zrzesza studentów Wydziału Ekonomii i Zarządzania, a także innych zainteresowanych działalnością. Głównymi zadaniami są budowanie specjalistycznej wiedzy w zakresie zarządzania projektami (np. poprzez uczestnictwo w seminarium) oraz praktyczna realizacja projektów w zespołach projektowych. Sztandarowym projektem Koła jest PM at Schools, wykonywany na zlecenie PMI Poland Chapter Lubuskie Branch. 

PM at Schools


5. KOŁO NAUKOWE ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

knzp
Opiekun naukowy: dr Sławomir Kotylak
Przewodnicząca: Mireille Rayes
Z-ca przewodniczącej: Beata Banach
Sekretarz: Anna Kowalewicz

 

Koło Naukowe Zarządzania Projektami to studencka organizacja z tradycjami, na które składają się czas istnienia, atmosfera i ludzie ją tworzący. Słowami „kluczami” jest tu współpraca i inicjatywa. Czym wyrazić motto tejże wspólnoty studenckiej? Nastawienie na sukces!  

Przedsięwzięciem – szyldem Koła jest coroczna Gala ” Belfer Roku” i poprzedzające ją wybory. Organizuje ono również „bUZ do kariery” – projekt promujący Uniwersytet Zielonogórski. KNZP  ocenia inicjatywę, przedsiębiorczość i chęć nabywania doświadczenia. U nas liczy się pomysłowość i otwarty umysł. Stąd też przedsięwzięcia, które wewnątrz Koła określa się „projektami”, mają szeroki zakres.

Nie prowadzi się tu rekrutacji na nowych członków. Aplikacją jest chęć działania i rozwoju. Jeśli ktoś interesuje się określoną dziedziną, przedstawia ją w taki sposób, by zainteresować grupę.

Inicjatywa i współpraca to poszerzanie horyzontów czyli między innymi  nauka współpracy w zespole. Negocjacje, targowanie, terminowe zamykanie przedsięwzięć uczy dyscypliny i elastyczności... To dla nas codzienność!

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, które zaskoczą społeczność uniwersytecką i lokalną. Każdy członek KNZP ma szansę wprowadzić w życie swoje idee, może przy tym liczyć na pomoc innych osób.

Koło Naukowe Zarządzanie Projektami jest dla wszystkich. Nie obawiajcie się wyzwań! U nas dowiesz się jak wygląda projekt, jak nim zarządzać i go realizować. Współpracując z nami, wciąż wspólnie będziemy sobie udowadniać, że działając  razem wszystko można zrobić.

 

„Drzwi otwarte” u nas trwają cały czas. Jeśli chcesz do nas dołączyć napisz:

 Facebook: http://www.facebook.com/KoloNaukoweZarzadzaniaProjektami

 Oficjalna Strona Internetowa: http://uz-knzp.t15.org/

 


5. KOŁO NAUKOWE LOGISTYKI 

Studenckie Koło Naukowe Logistyki funkcjonuje na Wydziale Ekonomii i Zarządzania od 1996 roku. Założone zostało przez studentów kierunku Zarządzanie i Marketing przy Politechnice Zielonogórskiej. Dotychczasowa działalność Koła zaowocowała kontaktami z przedsiębiorstwami województwa lubuskiego, a wielu byłych członków Koła napisało prace dyplomowe z zakresu logistyki i obecnie pracuje na stanowiskach związanych z logistyką. Opiekunem naukowym naszej organizacji jest prof. UZ dr hab. inż. Krzysztof Witkowski, Kierownik Katedry Logistyki na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UZ.

I zarząd:

Klaudia Tanona - Prezez KNL UZ

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Monika Madej - Wiceprezes KNL UZ

E-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Anna Kowalewicz - Sekretarz KNL UZ

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Patryk Senk - Rzecznik prasowy KNL UZ

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">

Strona internetowa: http://www.nkl.cba.pl/

Koło Naukowe Zarządzania Projektami to studencka organizacja z tradycjami, na które składają się czas istnienia, atmosfera i ludzie ją tworzący. Słowami „kluczami” jest tu współpraca i inicjatywa. Czym wyrazić motto tejże wspólnoty studenckiej? Nastawienie na sukces!