May 10 2021

 

Naukowe Koło Ekonomistów zaprasza do czynnego i biernego udziału w XIX Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej pt. „Nauki społeczne i współczesna ekonomia - szanse, zagrożenia, wyzwania”.

Wydarzenie jest w pełni darmowe (zarówno dla słuchaczy, jak i prelegentów) i odbędzie się w formie zdalnej za pośrednictwem platformy MS Teams w dniach 10-11 grudnia 2021 r. Prelegenci mogą rejestrować się do dnia 14 listopada 2021 r. (za pośrednictwem formularza - link w wydarzeniu poniżej).

Organizatorem wydarzenia jest NKE , Instytut Nauk Ekonomicznych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Głównymi atutami XIX MSKN-u jest jego międzynarodowy i interdyscyplinarny charakter oraz fakt, że prelegenci będą mie ć możliwość wygłoszenia swoich referat ó w w języku polskim lub angielskim. Organizowane cyklicznie Międzynarodowe Studenckie Konferencje Naukowe rokrocznie cieszą się niemalejącym zainteresowaniem zarówno wśród studentów z polskich uczelni, jak i zagranicznych, w tym m.in. z Indii czy z Indonezji.

LINKI DO WYDARZEŃ REKRUTACYJNYCH:

Prelegenci / Speakers – Konferencja Naukowa XIX MSKN | XIX International Student Scientific Conference:

https://www.facebook.com/events/115962017178770/

Słuchacze / Listeners – Konferencja Naukowa XIX MSKN | International Student Scientific Conference:

https://www.facebook.com/events/4607752422574647