STUDENCI WYDZIAŁU EKONOMII I ZARZĄDZANIA NAJLEPSI!

Gru 13 2016

Fot. Zebranie Koła Naukowego Eko-Zarządzania, Ołomuniec - Czechy, wrzesień 2016.

        Miło nam poinformować, że w tym roku 7 z 8 stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe, które zostały przyznane studentom UZ, trafiło do członków Koła Naukowego Eko-Zarządzania. Wszyscy oni są studentami Wydziału Ekonomii i Zarządzania. Tym samym pobity został rekord liczby nagrodzonych studentów w jednej edycji, pochodzących z jednego wydziału w całej historii Uniwersytetu Zielonogórskiego.

         Gratulacje dla Laureatów tego prestiżowego wyróżnienia oraz Opiekunów Koła Naukowego Eko-Zarządzania - Pani Prorektor Prof. dr hab. inż. Magdaleny Graczyk oraz dr inż. Leszka Kaźmierczak-Piwko. To już razem dziesięć "Stypendiów Ministra" dla członków kierowanego przez nich koła w ostatnich 5 latach.

      Każdy z nagrodzonych studentów otrzyma jednorazowo stypendium w wysokości 15 tysięcy złotych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrodzeni stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w nauce zostali następujący studenci Wydziału Ekonomii i Zarządzania:
1. Joanna Ratajczak
2. Sandra Dobosz
3. Mateusz Budynek
4. Ewelina Gaweł
5. Maciej Kwiatkowski
6. Marcin Sikora
7. Grzegorz Biernacki